نتایج جستجو برای عبارت :

ادعای سقوط شهابسنگ در قائم‌شهر

ادعای سقوط شهابسنگ در قائم‌شهر
شهاب‌سنگ البرز
"مناطقی در آوج، ابهر در استان زنجان و همچنین مجیدآباد و نظرآباد از برخورد شهاب‌سنگ با زمین دچار آسیب شده‌اند".
"سنگ نورانی در حوالی میدان آزادی تهران سقوط کرد".

شهاب‌سنگ‌ها قطعه جامدی از بقایای به جای مانده از جرم‌هایی مانند دنباله‌دارها، سیارک‌ها یا شهاب‌واره‌ها هستند که توانسته‌اند پس از گذر از اتمسفر و تحمل تأثیر آن، بر روی سطح زمین سقوط کنند. هنگامی که جرمی به جو وارد می‌شود، عو
#حدیث_مهدوی 
امام کاظم(ع)
«یقم القائم بلاسفیانی؟ ان امر القائم حتم من الله، و امر السفیانی حتم من الله، و لا یکون قائم الا بسفیانی قلت: جعلت فداک فیکون فی هذه السنة؟ قال: ما شاء الله. قلت: یکون فی السنة التی یلیها؟ قال: یفعل الله ما یشاء».
«مگر ممکن است که بدون خروج سفیانی، قائم (عجل الله فرجه) قیام کند؟! نه هرگز. ظهور قائم (ارواحنا فداه) از طرف خدا حتمی است و خروج سفیانی نیز از طرف خدا قطعی است، هرگز قائم (علیه‌السلام) بدون سفیانی نخواهد بود».ابن
اتوبارشهرک قائم،باربری شهرک قائم،وارائه خدمات اسباب کشی وحمل اثاثیه درمحدوده شهرک قایم ازجمله خدماتی است.که باربری شهرک قائم دراین منطقه ارائه می دهد.به اطلاع شما عزیزان میرساندکه اتوباربردباربرای ارائه خدمات به همشهریان عزیزمنطقه اتوبارشهرک قائم20%تخفیف ویژه اسباب کشی درنظرگرفته است.برای برخورداری ازتخفیف ویژه باربری میدان شهرک قائممی توانیدباشماره 88107322تماس گیرید.،                                                                               
چند باری تا مرز پرتگاه می‌برد، حتی پایین دره را می‌بینی، می‌لرزی و برمی‌گردی! ریسمانی چنگ می‌زنی تا نیفتی. برده ای و از سقوط نجات یافتی. ناامید نمی‌شود، دوباره و دوباره سر فرصت، به بهانه‌های رنگارنگ، می‌کشاند و تا بیخ سقوط پرتگاه می‌برد. دره را می‌بینی، اما هیجان سقوط پخش می‌شود در سلول‌هایت. می‌پرد و می‌پری! می‌بازی و سقوط می‌کنی. درد مهلک ترس از سقوط قبل از تزریق هیجان، قلبت را می‌گیرد، به پایین هم که برسی و خار و بیابان بیابی، نگ
چرا به امام زمان (عج) قائم آل محمد می گویند؟ابوحمزه ثمالی می گوید: از حضرت
امام محمد باقر (علیه السلام) پرسیدم: اى فرزند رسول خدا! مگر شما ائمه، همه قائم
به حق نیستید؟فرمود: بلى!عرض کردم: پس چرا فقط امام زمان (علیه السلام)
قائم نامیده شده است؟فرمودند: هنگامى که جدّم امام حسین علیه السّلام کشته شد
فرشتگان گریستند و ضجّه زده و به درگاه الهى نالیده و گفتند: اى خدا و اى سرور ما
آیا از کسى که برگزیده و فرزند برگزیده و بهترین خلق تو را کشته غافل هستى
#حدیث_مهدوی
امام کاظم(ع)
«یقم القائم بلاسفیانی؟ ان امر القائم حتم من الله، و امر السفیانی حتم من الله، و لا یکون قائم الا بسفیانی قلت: جعلت فداک فیکون فی هذه السنة؟ قال: ما شاء الله. قلت: یکون فی السنة التی یلیها؟ قال: یفعل الله ما یشاء».
«مگر ممکن است که بدون خروج سفیانی، قائم (عجل الله فرجه) قیام کند؟! نه هرگز. ظهور قائم (ارواحنا فداه) از طرف خدا حتمی است و خروج سفیانی نیز از طرف خدا قطعی است، هرگز قائم (علیه‌السلام) بدون سفیانی نخواهد بود».ابن ا
مثل این می مونه که دارم سقوط می کنم. از بالای آسمون یک دنیا شروع به افتادن می کنم و به زمین می خورم اما ازش رد می شم و دوباره از یک آسمون دیگه سقوط می کنم و به زمین برخورد می کنم و از یک دنیای دیگه شروع به افتادن می کنم و ... . دنیاها ، مکان ها، زمان ها  رد می شن اما سقوط همچنان ادامه داره.
اسماء و القاب و کنیه های شریف حضرت مهدی (عج) که در قرآن مجید و سایر کتب آسمانی و اخبار اهلبیت علیه السلام و روایات و ادعیّه ذکر شده، فراوان است.مرحوم حاج میرزا حسین طبرسی نوری در کتاب «نجم الثاقب»، در باب دوّم، به ثبت 182 اسم از آن بزرگوار، همّت گماشته است.اسامی مذکور در خلال این کتاب و بر اساس حروف الفباء آمده است.رجوع شود به واژه: نجم الثّاقب، اوصاف قائم (عج)
۱۰. سقوط کنترل شده
به هر دلیلی ممکن است شما در مقابل مهاجم زمین بخورید. همه‌ی آدم‌ها به راحتی زمین می‌خورند، ولی زمین خوردن صحیح و سقوط کنترل شده نیازمند اندکی تمرین است. سقوط کنترل شده شامل فنونی است که در بسیاری از آموزشگاه‌های هنرهای رزمی و هم‌چنین دفاع شخصی تدریس می‌شوند، و هدف از آن، محافظت از سر و مفاصل هنگام سقوط و زمین خوردن است. هنگام سقوط روی زمین، چانه‌تان را به سمت قفسه‌ی سینه ببرید و پشت‌تان را خم کنید؛ در این وضعیت، سعی کنی
اگر به قرآن تکیه کردیم، از قرآن فرا گرفتیم، به قرآن تمسّک کردیم، این تمسّکِ به حبل‌الله است و تمسّک به حبل‌الله موجب می‌شود که انسان بتواند مستحکم بایستد. [وقتی] شما از یک مسیری دارید عبور می‌کنید و یک دستاویزی هست که محکم به آن می‌چسبید، دیگر خطر سقوط وجود ندارد؛ حبل‌الله این است، اگر تمسّک کردید، خطر سقوط از بین خواهد رفت. ۱۳۹۷/۲/۶
#دوستان عزیزی که نماز و روزه و ختم قرآن قضای اموات(ره) برگردنشان میباشد می توانند با مراجعه به منوهای بالای صفحه وبلاگ وارد گزینه نماز و روزه استیجاری شوند واین دین بزرگ را از خود ساقط کنند..  /\   /\

#حدیث_مهدوی 
امام حسین(ع)
«قائم هذه الأمة التاسع من ولدی صاحب الأمر، و هو الذی یقسم میراثه و هو حی».
«قائم این امت نهمین فرزند من است که او صاحب این امر است و میراثش تقسیم می شود در حالیکه او زنده است».
اعلام الوری/ ص401

اعتراف ابن حجر مکی به تولد و قائم بودن امام زمان علیه السلام

ابن حجر مکی از علمای بزرگ اهل سنت عمری و از دشمنان مکتب اهل بیت علیهم السلام در کتابی که بر ضد شیعیان نوشته است می‌نویسد:
ولم یخلف غیر ولده أبی القاسم محمد الحجة ، وعمره عند وفاة أبیه خمس سنین ، لکن أتاه الله فیها الحکمة ، ویسمى القائم المنتظر .
امام حسن عسکرى (علیه السلام) فرزندى غیر از ابو القاسم م ح م د حجت نداشته است که عمر آن حضرت در زمان وفات پدرش پنج سال بوده است ولى خداوند به
می گویند وقتی که آدم دارد از بلندی سقوط می کند، عملکرد مغز خیلی سریع می شود. انگار که تخلیه ناگهانیِ انرژیِ جنبشی، نیرویی به ذهن آدم وارد می کند و چنان شتابی به آن می دهد که باعث می شود فکر کنی دنیای آن بیرون مثل فیلمی است که روی دور آهسته به نمایش درآمده است. 

از کتاب مردی به نام اُوِه نوشته فردریک بَکمن ترجمه فرشته افسری 
#دوستان عزیزی که نماز و روزه و ختم قرآن قضای اموات(ره) برگردنشان میباشد می توانند با مراجعه به منوهای بالای صفحه وبلاگ وارد گزینه نماز و روزه استیجاری شوند واین دین بزرگ را از خود ساقط کنند..  /\   /\

#حدیث_مهدوی 
امام صادق(ع)
«لیس بین قائم آل محمد (صلی الله علیه وآله وسلم) و بین قتل النفس الزکیة الا خمس عشر لیلة».
-«میان ظهور قائم آل محمد (صلی الله علیه وآله وسلم) و بین قتل نفس زکیه بیش از 15 روز فاصله نیست».
اعلام الوری/ ص427
مقصود از «هدف» قیام قائم (عج)، چیزی است که آن حضرت برای دست یافتن به آنها با تحقق آنها حرکتی جدّی را آغاز خواهد کرد. فهرستی از اهداف مقدّس به این صورت است:1- احیای اسلام که بر اثر کجرویها زنگار گرفته است.2- تأمین قسط و عدل اجتماعی و اجرای قانون شرع.3- اصلاح جامعه و به حرکت در آوردن امّت.4- حاکم ساختن حقّ و نیرو بخشیدن به حق پرستان.5- احیای سنّت نبوی و سیره ی علوی.6- از بین بردن بدعتهای جاهلانه.7- آزاد سازی اراده ی ملّت از محکومیّت سلطه و زور.8- آگاه ساختن
قائم سیمکارت یکی از معتبر تربن و قدیمی ترین مرکز خرید و فروش  سیم کارت 912 اعتباری و دائمی همراه اول در تهران و کرج میباشد .مرکز خرید و فروش سیم کارت قائم، بهترین قیمت خرید و فروش سیم کارت 912 صفر و کارکرده را به شما پیشنهاد خواهد نمود .اگر قصد خرید سیم کارت 0912 و یا فروش سیم کارت 0912 را دارید میتوانید از بین صدها سیم کارت 912 موجود ، سیم کارت خود را انتخاب و خرید نمایید .ما بهترین قیمت سیم کارت همراه اول صفر و کارکرده را به شما پیشنهاد خواهیم نمود
امام باقر(علیه السلام):گویا اصحاب قائم علیه السلام را می بینم درحالتی که احاطه کرده اند ما بین مشرق ومغرب را, هیچ چیز نیست مگر اینکه مطیع ایشان است , حتی درندگان زمین ودرندگان پرنده , همه چیز طالب رضای ایشان است, حتی اینکه زمین بر زمین فخر میکندو می گوید:امروز ازاصحاب قائم علیه السلام ازمن عبورکرد.
امام سجاد(علیه السلام):هرگاه قائم ماقیام کندخداوندازشیعیان آفت ومرض راببردودلهای ایشان را مانند پاره های آهن سازدوبه هرمردی ازایشان قوت چهل م
پسرم محمد! تو در این زمانه و این سرزمین-این زمانه تاریک و این زمانه شلوغ- اگر بخواهی کف حادثه ها نشوی و حادثه ساز باشی، باید «بینات، کتاب و میزان» را داشته باشیو با این سه وسیله، در تمامی جریان های فکری و سیاسی و اجتماعی، در برابر فریب ها و شیطان ها، قائم و بر پا باشی، آن هم قائم به قسط و بر روی ساقه ها و ریشه های محکم.نامه های بلوغ، ص 18
فدراسیون جهانی فوتبال(فیفا) آخرین رده بندی تیم های ملی فوتبال در ماه جولای را اعلام کرد که تیم ملی کشورمان با 3 پله سقوط در رده 23 جهان ایستاد. شاگردان ویلموتس علی رغم سقوط 3 پله ای در صدر آسیا قرار گرفتند. *۱۰ تیم برتر جهان:۱- بلژیک/امتیاز 1746۲- برزیل/امتیاز 1726۳- فرانسه/امتیاز 1718۴- انگلیس/امتیاز  1652۵- اروگوئه/امتیاز 1637۶- پرتغال/امتیاز 1631۷- کرواسی/امتیاز 1625۸- کلمبیا/امتیاز 1622۹- اسپانیا/امتیاز 1617۱۰- آرژانتین/ امتیاز 1610*5 تیم برتر آسیا:1-ایران /امتیاز
چه کسی اموال امام را میگیرد؟
ناظم العقیلی ضمن روایاتی که تاکید بر احمد اسماعیل دارند، این روایت را آورده است :
((در روایت است که او اموال قائم را می‌گیرد و اصحاب کهف پشت سرش راه می‌روند و او وزیر راست قائم و حاجب و نماینده اوست و...)) (١)
پاسخ:
با مراجعه به اصل روایت، دروغ این شخص آشکار می‌شود، زیرا روایت درباره حضرت عیسی علیه السلام. 
عمر بن ابراهیم اوس در کتابش از رسول خدا روایت کرده که فرمودند عیسی بن مریم علیه السلام هنگام صبح درمیان دو لباس
هتل قائم کیش

توضیحات
دسته: هتلهای کیش

هتل قائم کیش
هتل قائم کیش جزء یکی از هتل های سه ستاره جزیره کیش و در قلب جزیره کیش بنا شده است. این هتل دارای تور کیش پرواز ماهان دو ساختمان مجزا فاز یک و دو (قدیمی و نوساز) می باشد. هتل قائم کیش که با نام هتل ریان قائم کیش شناخته می شود دارای سه طبقه و هشتاد باب اتاق و دویست و چهل تخت می باشد.
هتل قائم کیش در موقعیت جغرافیایی خوبی قرار گرفته است و  در بلوار ساحل واقع شده است و دسترسی آسانی به دریای نیلگون خ
به نام خدای مهدی عج

امام سجاد (ع): هنگامی که قائم قیام کند خداوند از هر مؤمنی بیماری را بر طرف میکند.حریر از امام صادق (ع) نقل میکند :و ایشان از پدرش و او از علیّ بن الحسین (ع) که آن حضرت فرمود: هنگامی که قائم قیام کند خداوند از هر مؤمنی بیماری را برطرف میکند و نیرویش را باو باز میگرداند.غیبت نعمانی،صفحه 488منبع:http://yon.ir/beemarیاhttp://www.ghbook.ir/index.php?name=%D8%BA%DB%8C%D8%A8%D8%AA+%D9%86%D8%B9%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C&option=com_mtree&task=readonline&link_id=12959&page=488&chkhashk=F33357475B&Itemid=&lang=fa#ظهو
عنوان فایل : سخنی با مردم هزار سال بعد برای اینکه قائم (ع) را بشناسند
موضوع : شبهات و راه های شناخت قائم (ع)
ارائه شده توسط : ؟
منبع : مؤسسه علمی فرهنگی وارثین ملکوت
نوع فایل : pdf ، word
تعداد صفحات : 10 ، a4 
توضیحات بیشتر : 
ادامه مطلب
آفتاب نیوز: بخشی از لانگ آیلند B5 که هفته گذشته از آن چین بیرون آمد ، پس از یک مأموریت موفق به طور غیرقابل کنترل سقوط کرد و به سواحل موریتانی سقوط کرد. آب شروع به ریزش کرد.
این سواری در 55 مارس با وزن 849 تن ، 16 مارس از محل برگزاری ون چانگ در جزیره جنوبی هنان آغاز شد و هشت دقیقه بعد قایق کوچک ناشناس آن. در ارتفاع 8000 کیلومتری به سطح زمین برسیم.
رول 18 قسمت بسیار بزرگی از سنگ فضایی بزرگترین تعریف نشده در جو زمین در دهه گذشته است. بزرگترین موشک که تاکنون ب
در باب دوّم از کتاب «باقیّات صالحات» که در حاشیه ی کتاب «مفاتیح الجنان» نگاشته شده، کیفیّت استخاره ای که منسوب به امام عصر (عج) می باشد، چنین بیان شده است: «علاّمه مجلسی از پدر بزرگوارش نقل کرده که ایشان از استاد بزرگوارش «شیخ بهایی» نقل می کرد که می گفت: «چندی از مشایخ در باب استخاره با تسبیح از حضرت قائم (عج) مذاکره می کردند که حضرت فرموده است: « [هر که می خواهد با تسبیح استخاره نماید باید] تسبیح را به دست گیرد و سه مرتبه صلوات بفرستد و یک قبضه
دوباره سنگین می‌شوی. سقوط می‌کنی. آن‌قدر پایین که دوباره می‌توانی بشنوی: تیک تاک. عقربه‌ی ثانیه‌شمار با بی‌رحمی قدم برمی‌دارد و با هر قدم ثانیه‌ای می‌شکند. درست مثل شیشه‌ی امیدها و آرزوهایت. و در فاصله‌ی هر شکستن‌ای بیشتر سقوط می‌کنی. بیشتر و بیشتر. رهایی گاهی اوقات تباهی می‌آورد.
ادامه مطلب
ولی من مطمئنم بالاخره یه روزی از همین هبوط گاه با هم عروج می کنیم درست به زیر همون درختی که آدم و حوا ازش هبوط کردن به زمین. بهت قول می دم که خود خدا، سیب های اون درختو بهمون تعارف میکنه. اصلا از همین الآن گاز زدن ِ امنِ اون سیب های مصیبت بار رو بهت وعده میدم. میدونی ؟ من سخت به لحظه های آخر ِ این سقوط امیدوارم. به عروج ِ ته ِ این سقوط امیدوارم. حالا واستا و نگاه کن! 
ولی من مطمئنم بالاخره یه روزی از همین هبوط گاه با هم عروج می کنیم درست به زیر همون درختی که آدم و حوا ازش هبوط کردن به زمین. بهت قول می دم که خود خدا، سیب های اون درختو بهمون تعارف میکنه. اصلا از همین الآن گاز زدن ِ امنِ اون سیب های مصیبت بار رو بهت وعده میدم. میدونی ؟ من سخت به لحظه های آخر ِ این سقوط امیدوارم. به عروج ِ ته ِ این سقوط امیدوارم. حالا واستا و نگاه کن! 
هو

من به اتفاق هانری کربن دو یا سه بار و البته به احترام حضرت قائم علیه السلام به مسجد جمکران رفتیم. سفر های خوبی هم بود و استفادهٔ معنوی فراوانی برای من داشت. مکان بسیار پر فیضی بود ، به خصوص اینکه هیچ کس حضور نداشت ، جای هیچگونه تظاهری نیز نبود. ولی حضور کربن در فضای جمکران همراه با تغییر حالت بسیار عمیقی بود که من در هیچ کجای دیگر در چهرهٔ او ندیده بودم. کربن در عالم دیگری فرو رفته بود و داشت خلسه ای خاص را تجربه می کرد. ما ساعت های متمادی را
امام صادق(علیه السلام):هرگاه قائم علیه السلام قیام کندخداوندبرگرداند(رجعت) هرکس که اذیت مؤمنین کرده درزمان خودبه همان صورتی که بوده اندتا ازایشان دادستانی ومؤاخذه حق کند.
امام باقر(علیه السلام):هرگاه قائم ما علیه السلام قیام کنددست خودرابرسربندگان گذارد ,پس به برکت آن عقل مردم جمع گرددوهوش ایشان کامل گردد.
امام صادق(علیه السلام):به خداقسم که عدالت اودر درون خانه ها خواهدرفت ماننداینکه سرما وگرما داخل آن میشود.
امیرالمؤمنین علی(علیه ال
اخبار روز دنیا
سقوط هواپیمای اوکراینی
از این بخش میتوانید فیلم سقوط را دریافت کنید
http://yekupload.ir/05de2d75defabe13/e1d1135c084a2c02a359ee32f294a83e18755261-144p__38389.mp4
در نوشتار محمدرضا بختیاری، فارغ التحصیل رشته مهندسی ساخت و تولید و کارشناس ارشد علوم ارتباطات اجتماعی و شاهد عینی سقوط هواپیمای اوکراینی در تهران آمده است:
از فرض و انگاره غلط نمی‌توان نتیجه درست دریافت کرد. پس از وقوع حادثه دلخراش سقوط یک فروند هواپیمای بویینگ ۷۳۷ متعلق به کشور اوکراین گمانه زنی‌ها پیر
اینکه مامور لانه جاسوسی روباه پیر ، در یک اقدام بی سابقه در ایران و شاید جهان شخصا به میدان تجمع اعتراض آمیز آمده و عکس و فیلم تهیه می کرده، خیلی جای دقت نظر دارد. آرزوی دشمن بر هم زدن امنیت کشور و سوریه سازیِ ایران است و حرکت در این مسیر کمک به دشمن و خیانت به خون شهدا به ویژه خون پاک سردار سلیمانی است.
پشت پرده سقوط هواپیماداحتمالا جنگ الکترونیک تروریست های آمریکایی است که در آینده مشخص می شود.
دانلود آهنگ جدید سینا درخشنده سقوط
Download New Music Sina Derakhshande – Soghoot
سینا درخشنده سقوط

دانلود آهنگ جدید سینا درخشنده سقوط با لینک مستقیم

متن آهنگ سقوط از سینا درخشنده

انقد فکر تو پیرم کرده که جونی نمونده تو تنمتو زندگی کن اونی که …
دنیام با تو یه دفعه چه جذاب شد واست مردن توی دل من باب شدعکس چشمات توی دل من قاب شد ای وای از دست تودوست دارم دلبر شیرینم حالم خوبه پیش تو که میشینمدل میگیره تورو که نمیبینم ای وای از دست تو
+++
ترانه جدید و زیبای سقوط
#حدیث_مهدوی 
امام محمد باقر(ع)
«کانت عصا موسی لآدم علیهما السلام، فصارت الی شعیب، ثم صارت الی موسی بن عمران، و انها لعندنا، و ان عهدی بها آنفا و هی خضرأ کهیئتها حین انتزعت من شجرتها و انها لتنطق اذا استنطقت و انها تصنع ما تومر، و انها حیث القیت تلقف ما یأفکون بلسانها».
-«عصای حضرت موسی قبلا از آنِ حضرت آدم بود، سپس به حضرت شعیب و بعدا به حضرت موسی منتقل شد و هم اکنون در نزد ماست، در همین نزدیکی که آن را می دیدم هنوز سبز بود همانند روزی که از درخت
شاید ندونید اما میگم که بدونید
در پی سقوط این هواپیما و اختلال در خطوط پروازی ایران بسیاری از کاروبارها دچار خسارت شدند!
به عنوان مثال ما تا زمانی که خطوط پروازی به روال عادی خودش برنگرده نمیتونیم محصولاتمون رو به کانادا و امریکا و اروپا ارسال کنیم...
نگین حالا وسط عزا فکر کاری!
فقط خواستم بگم اون اشتباه پست قبلی چطور میتونه چه حجم و جه گستره ای از آدمها و نقش ها رو دچار خسارت کنه! چه جانی چه مالی چه معنوی و .... 
در روایتی می خوانیم، هنگامی که از رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلّم در مورد آیه ی 54 سوره مائده سؤال کردند، پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلّم دست خود را بر شانه ی سلمان فارسی نهاد و فرمود: «منظور از این یاران، هموطنان این شخص هستند».سپس فرمود:«لَوْ کانَ الدَّینُ مُعَلَّقاً بِالثُّرَ یّا لِتَناوَلَهُ وِجالٌ مِنْ اَبْناء الْفارْسِ: اگر دین به ستاره ی ثریا بسته باشد و در آسمانها قرار گیرد، مردانی از فارس آن را در اختیار خواهند گرفت («نورا
انسان، آهسته آهسته عقب نشینی می‌کند.!!
هیچکس یکباره معتاد نمی‌شودیکباره سقوط نمی‌کندیکباره وا نمی‌دهدیکباره خسته نمی‌شود، رنگ عوض نمی‌کند، تبدیل نمی‌شود و از دست نمی‌رود.

زندگی بسیار آهسته از شکل می‌افتد..و تکرار خستگی بسیار موذیانه و پاورچین رخنه می‌کند.
قدم اول را، اگر به سوی حذف چیزهای خوب برداریم، شک مکن که قدم‌های بعدی را شتابان بر خواهیم داشت."
نادر_ابراهیمی
تولید کننده انواع تجهیزات بارگیری . نوار نقاله و تسمه نقاله یا کانوایر در ایران  ادوات قائم می باشد ادوات قائم بزرگترین تولید کننده ادوات صنعتی و کشاورزی می باشد تولید و فروش انواع تجهیزات استوک و دیا دست دوم  با کیفیت و قیمت مناسب

ادوات صنعتی و کشاورزی قائم
تولید انواع :
نوار نقاله
کانوایر
تسمه نقاله
نوار نقاله بارگیری
نوار نقاله استوک
نوار نقاله دست دوم
ادامه مطلب

✨ آیه ۱۵۵ سوره مبارکه بقره :
"وَ لَنَبْلُوَنَّکُمْ بِشَیْءٍ مِنَ الْخَوْفِ وَ الْجُوعِ وَ نَقْصٍ مِنَ الْأَمْوالِ وَ الْأَنْفُسِ وَ الثَّمَراتِ وَ بَشِّرِ الصَّابِرِینَ"
ترجمه آیه:
و قطعاً شما را با چیزى از ترس، گرسنگى، زیان مالى و جانى و کمبود محصولات، آزمایش مى‌کنیم و صابران (در این حوادث و بلاها را) بشارت بده.
تفسیر مهم آیه:
امام صادق (ع) فرموده است: «پیش از ظهور قائم نشانه هایی از جانب خدای تعالی برای مومنان خواهد بود.»راوی گوید: عرض ک
امام باقر(علیه السلام):به ابوحمزه ثمالی فرمود:ای ثابت! گویی که من هم اکنون قائم خاندان خویش را می نگرم که به این نجف شما نزدیک میشود - بادست خوداشاره به کوفه نمود - وهمین که به نجف شمانزدیک شودپرچم رسول خدا را برخواهد داشت وچون آن را برافرازد فرشتگان بدر براو فرود می آیند. عرض کردم: پرچم رسول خدا چیست؟ فرمود: میله ی آن ازعمودهای عرش خدا ورحمت اوست وعلمدار آن پرچم نصرتی ازیاری خداونداست. باآن پرچم به چیزی فرود نمی آیدمگراینکه خداوندآن را نابود
قیمت اسکوپ سنگ / قیمت اسکوپ پروانه ای / قیمت اسکوپ گالوانیزه / قیمت گیره اسکوپ
اسکوپ سنگ وسیله ای است از جنس ورق گالوانیزه که به جهت برای جلوگیری از سقوط سنگ و سرامیک نما از تراز قائم ساختمان و جایگزینی مناسب برای روش منسوخ شده ی سیم بندی میباشدروش نصب اسکوپ سنگ به این شکل است که ابتدا به راحتی و با ایجاد یک شیار۴۵درجه پشت سنگ به وسیله ی فرز و سنگ گرانیت بر اسکوپ در شیار محکم میشود و پس از درگیری با ملات امکان جدایش سنگ از بنا را به صفر میر
مفهوم صفحه مماس و خط قائم بر رویه
Tangent Planes and Normal Lines

با کلیک بر رویه هر کدام از عبارات بالا وارد صفحه ای جدا میشوید .
در لینک اول با یک شکل 3 بعدی مفهوم صفحه مماس و خط قائم بر رویه بیان شده است ،
و در لینک دوم ، 3 مثال خوب برای این مفهوم ارائه شده است .

دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی 
کانال تخصصی ریاضیات دانشگاهی در تلگرام 
t.me/MathVoices
ابراهیم شاه ابراهیمی
مدرس تخصصی کلاس های مجازی ریاضیات دانشگاه
ریاضی1و2 ، معادلات دیفرانسیل
ریاضیات مهندس
هنگامی که حضرت قائم (عج) قیام کنند، جهان دگرگون خواهد شد، و از مسیر این دگرگونی و تحوّل آثار و نتایجی باقی خواهد ماند که ثمره ی دلنشین آن کام همگان را شیرین خواهد کرد.
از جمله ثمرات آن، می توان به این موارد اشاره کرد:
1- جهان بافروغ جمال آرایش منوّر گردد.
2- ثروت به طور مساوی تقسیم شود.3- جهان در آسایش و آرامش بی نظیر قرار گیرد.4- امّت اسلامی مجد و عظمت فوق العادّه ای پیدا کند.5- همه ی بدعتهای جاهلی ریشه کن شود.6- حسد و حیله از بین برود.7- همه بی نیاز شون
با توجه به تعویق لیگ برتر برای چند هفته، هنوز مشخص نیست چه پایانی در انتظار تیم ها خواهد بود. آستون ویلا در حال حاضر در رتبه نوزدهم قرار داشته و در آستانه سقوط است، اما رئیس این باشگاه مدعی شد جام قهرمانی را به لیورپول دهند و هیچی تیمی نیز سقوط نکند.

پیتارچ گفت: “ما در آستون ویلا شروع به فکر کردن در مورد این موضوع می کنیم. اگر اوج کرونا در ماه می اتفاق بیفتد، هیچ کس در شرایطی که بازیکنان، مربیان و پرسنل گروه های بهداشتی این باشگاه هر روز بای
#حدیث_مهدوی
امام صادق(ع)
«اذا قام قائم آل محمد بنی فی ظهر الکوفة مسجدا له الف باب، و اتصلت بیوت اهل الکوفة بنهری کربلا».
«هنگامی که قائم آل محمد (صلی الله علیه وآله وسلم) قیام کند در پشت کوفه مسجدی می سازد که برای آن هزار درب خواهد بود و خانه های کوفه به دو رودخانه ی کربلا (فرات و دجله) متصل خواهد شد».
ارشاد المفید/ ص362
#حدیث_مهدوی 
امام حسن عسگری(ع)
«قد وضع بنو امیة و بنو العباس سیوفهم لعلتین: احدهما انهم کانوا یعلمون لیس لهم فی الخلافة حق، فیخافون من ادعائنا ایاها و تستقر فی مرکزها، و ثانیهما انهم قد وقفوا من الأخبار المتواترة علی ان زوال ملک الجبابرة و الظلمة علی ید القائم منا، و کانوا لا یشکون انهم من الجبارة و الظلمة، فسعوا فی قتل اهل بیت رسول الله و ابادة نسله طمعا منهم فی الوصول الی منع تولد القائم او قتله، فابی الله ان یکشف امره لواحد منهم الا ان یتم
دانلود فیلم انجل سقوط کرده‌است Angel Has Fallen (2019)
فیلم خارجی انجل سقوط کرده‌ است (سقوط فرشته) فیلمی در ژانر اکشن ، هیجان انگیز به کارگردانی Ric Roman Waugh در سال 2019 ساخته شده است که در این فیلم بازیگرانی مانند Gerard Butler, Frederick Schmidt, Danny Huston در این فیلم نقش آفرینی کرده اند شما می توانید این فیلم را با دوبله فارسی و سانسور شده از سایت پیشگام مووی بصورت قانونی دانلود و دریافت نمایید.
دانلود فیلم انجل سقوط کرده‌است دوبله فارسی
نام فیلم : Angel Has Fallen | انجل سقوط کر
{امام زمان(عج) از منظر روایات - شماره 29}

بت های مدرن

امام صادق(ع) می فرمایند:
قائم در جنگ خود با چیزی مواجه میشود که رسول خدا با آن مواجه نشد؛ پیامبر به سراغ آنان آمد در حالی که سنگ کنده کاری شده و چوب های تراشیده شده را می پرستیدند، ولی آنها بر قائم خارج میشوند و کتاب خدا را بر ضد او تاویل می کنند و بر اساس آن با ایشان می جنگند.
(غیبت نعمانی، ص ٢٩٧)

مراقب بت های مدرن باشیم !!!

عکس نوشته در ادامه مطلب 
ادامه مطلب
هیچکس یکباره معتاد نمی‌شودیکباره سقوط نمی‌کندیکباره وا نمی‌دهدیکباره خسته نمی‌شود، رنگ عوض نمی‌کند، تبدیل نمی‌شود و از دست نمی‌رود.

زندگی بسیار آهسته از شکل می‌افتد..و تکرار خستگی بسیار موذیانه و پاورچین رخنه می‌کند.
قدم اول را، اگر به سوی حذف چیزهای خوب برداریم، شک مکن که قدم‌های بعدی را شتابان بر خواهیم داشت."
نادر_ابراهیمی

نادر_ابراهیمی
چرا در هنگام بردن نام اما عصر (عج) در دعاها دست بر سر میگذاریم و برای دیگر ائمه این عمل صورت نمی گیرد؟
 در حضور امام رضا«ع» کلمه قائم ذکر شد، آن حضرت برخاست , دست بر سر نهاد و فرمود : «اللهم عجّل فرجه»بحار الانوار( ج ۵۱، ص ۳۰)امام صادق«ع» فرمود : «سزاوار است هنگام ذکرصفت« قائم»  به پاخیزند و از خداوند تعجیل در فرجش را بخواهند» (الزام الناصب، ج ۱، ص ۲۷۱.) علت بلند شدن را از امام صادق (ع) پرسیدند ؛ ایشان فرمود: زیرا غیبت ایشان طولانی است و چون رأفت
سه هفته از آخرین موج کاهش قیمت دلار می‌گذرد. مدت زیادی است که دلار در محدوده ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان قرار گرفته است. وقتی این ثبات قیمت را با ماه‌های مرداد، تیر و خرداد مقایسه می‌کنیم، شباهت‌های زیادی پیدا می‌شود. می‌توان از این مقایسه نتایج خوبی گرفت.

دلار برای موج بعدی کاهش آماده می‌شود. دیگر دستش برای همه ما رو شده. وقتی برای مدت طولانی به ثبات می‌رسد، باید منتظر سقوط آن باشیم. کاهشی که نه فقط به خاطر تغییرات عرضه و تقاضا در بازار، که بیش
سلام
چند روز منتظر موندم و دیدم هیچ کس اشاره ای نکرد. انگار نه انگار که ۱۷۶ نفر زندگی شون رو از دست دادن. بعضی هاشون نخبه های برجسته ای بودند که می تونستند آینده خوبی داشته باشند اما امان از این زندگی …
کمی دیر شده، ولی سقوط پرواز ۷۵۲ هواپیمای اوکراین که باعث مرگ بسیاری از هموطنان مون شد رو تسلیت میگم.
امیدوارم این سقوط باعث بشه همچین اشتباهاتی دوباره تکرار نشن.
ادامه مطلب
برای مشاهده تصویر در ابعاد اصلی ، روی تصویر بالا و یا اینجا کلیک کنید.
–لینک کمکی – پیکوفایل–
برای مشاهده تصویر در ابعاد بسیار بزرگ، اینجا کلیک کنید.–لینک کمکی – پیکوفایل–
برای دریافت فایل لایه باز (psd) تصویر اینجا کلیک کنید.
–لینک کمکی – پیکوفایل–
تصویر خوشنویسی به کار رفته در این اثر:
قائم آل محمد
برای مشاهده تصویر در ابعاد اصلی ، روی تصویر بالا و یا اینجا کلیک کنید.
–لینک کمکی – پیکوفایل
قیمت ریپل (XRP) امروز با سقوطی شدید به پایین‌ترین رقم دو سال گذشته خود رسید.
در میان ده ارز دیجیتال برتر بازار، پس از تزوس، بیت کوین کش و بیت کوین اس وی، ریپل بیشترین میزان سقوط را به خود اختصاص داده و با کاهش حدود ۷ درصدی طی ۲۴ ساعت گذشته، به قیمت ۰.۱۸۳ دلار رسیده است.
قیمت ریپل در پایین‌ترین رقم ۲ سال گذشته؛ علت سقوط چیست؟
آخرین باری که ریپل در این قیمت معامله می‌شد، به اواخر اکتبر ۲۰۱۷ (آبان ۹۶) باز می‌گردد. این ارز دیجیتال که امیدواری‌های ز
به یاد حضرت قائم عجل الله تعالی فرجه الشریف در پاره‌ای از روایات آمده است: در تفسیر آیه «قالَ لَوْ أَنَّ لِی بِکُمْ قُوَّةً أَوْ آوِی إِلى‌ رُکْنٍ شَدِیدٍ.» ؛ «لوط گفت: ای کاش مرا بر منع شما اقتداری بود یا (حالی که بر منعتان قدرت ندارم از شر شما) به رکن محکمی پناه می‌بردم.»

امام صادق علیه السلام فرمود: «منظور از «قُوَّةً» همان
حضرت قائم عجل الله تعالی فرجه و شریف است و منظور از «رُکْنٍ شَدِیدٍ» ۳۱۳
نفر یاران مخصوص آن حضرت است.»(1)

به این ت
مجموعه مستند : Before The Rise Of Qaeem قبل از قیام قائم
کاری از : انصار امام مهدی (ع)
تعداد قسمت‌ها : 6 اپیزود
مدت زمان تقریبی : 14:00
فرمت: MP4
کیفیت : 720p +360p
سال تولید : 2013 میلادی
توضیحات : در این مستند ابتدا از علائم قبل از ظهور و قیام قائم (ع) صحبت شده است و سپس در سایر قسمت های موضوع گسترده تر شده و پیرامون آنها صحبت خواهد شد. در این مستند سریالی، به مطالبی بسیار مهم که باید منتظران امام مهدی (ع) بدانند، اشاره شده است. شاید که از منتظران حقیقیش باشیم و بتوانیم
Artist: 3Lau (Justin David Blau) & Dnmo | Music Name: Falling | Genre: House/Progressive | Released: 2019 | 3Lau & Dnmo - Falling

هنرمند: بلائو | نام موزیک: افتادن, سقوط | سبک: هاس | تاریخ انتشار: 2019 | ملیت: آمریکا
دانلود آهنگ بی کلام (بلائو) 3Lau با نام (افتادن, سقوط) Falling
ادامه مطلب
دانلود فیلم جدید آنجل سقوط کرده‌ است
Download Film Angel Has Fallen 2019
با تمام کیفیت ها ۴۸۰, ۷۲۰ , ۱۰۸۰ و لینک مستقیم از نایس موزیکا
پخش آنلاین + لینک پرسرعت فیلم آنجل سقوط کرده‌ است
دوبله فارسی + خرید قانونی
ژانر فیلم : اکشن , هیجان انگیز
زبان فیلم : دوبله فارسی + خرید قانونی
سال انتشار : 2019
محصول کشور : امریکا
کارگردان : Ric Roman Waugh
کیفیت : BLURAY / 4K / 1080p / 720p / 480p
بازیگران : Gerard Butler, Piper Perabo, Morgan Freeman
خلاصه داستان : این فیلم سومین قسمت از این مجموعه
#حدیث_مهدوی 
پیامبر اکرم(ص)
در ینابیع المودة ص 440 از موفق بن احمد اخطب خطباء خوارزم نقل می کند که عبدالرحمن بن ابی یعلی از پدرش نقل کرد:  در جنگ خیبر پیغمبر اکرم پرچم را در اختیار علی علیه السلام گذاشت و خداوند بدست او فتح را نصیب مسلمانان کرد سپس در غدیر خم اعلام نمود که علی ولی هر مرد و زن مومن است دنباله حدیث را در فضیلت علی و امام حسن و امام حسین می کشاند تا آنکه می گوید جبرئیل به من خبر داد که به خانواده ام پس از من ستم خواهند کرد و این ستم باق

میرزا محمدتقی‌ خان (۱۲۲۲ هجری قمری) فرزند «کربلایی قربان» متولد یکی از محله‌های «اراک» بود. پدرش در خانه «میرزا‌عیسی قائم‌مقام اول» به آشپزی اشتغال داشت. میرزا‌تقی‌خان پس از پدرش در دستگاه قائم‌مقام ثانی سمت پدر را حفظ کرد. میرزا تقی‌خان در ابتدای جوانی منشی و محرم اسرار «میرزا عیسی» ملقب به میرزا بزرگ پدر قائم‌مقام ثانی بود و بعد از فوت وی در خدمت پسرش درآمد و به‌ شغل کتابت مشغول شد و تا سال ۱۲۴۴ق. که قائم مقام او را به همراهی «خسرو
{امام زمان(عج) از منظر روایات - شماره 31}

عاقبت انکار امام زمان

رسول خدا(ص) فرمودند: کسی که قائم از فرزندان مرا انکار کند بدرستی که مرا انکار کرده است.
قندوزی (از عالمان حنفی اهل سنت و صوفی) روایت کرده: پیامبر اکرم خطاب به علی علیه السلام فرمود: "امامان بعد از من دوازده نفرند, اول ایشان ای علی تویی و آخر ایشان قائم است که خدا با دست او مشارق و مغارب زمین را می گشاید.
[ینابیع المودة, ص۴۵۸ و ص۴۹۳]

عکس نوشته مهدوی در ادامه مطلب 
ادامه مطلب
   ملاقات با آقایان باقریان قائم مقام و زارع مدیر صندوق امداد ولایت اداره کل کمیته امداد امام خمینی ره استان یزد، به همراه آقایان زین الدینی ریاست و آقای زارعی کارمند محترم کمیته امداد شهرستان میبد، برنامه امروز مدیر عامل موسسه خیریه اباصالح عج و بنیاد طلوع کوثر کویر میبد بود.
    مشارکت مردمی، توانمد سازی خانواده های هدف، استفاده از ظرفیت خیرین، بویژه با اعتمادسازی متقابل و همچنین واگذاری بسیاری از مسئولیت ها به مردم و سازمان های مردم ن
می‌گن نویسنده‌ها عاشق اینن که توی کتاب‌هاشون یکی از شخصیت‌ها رو بُکُشَن تا داستان‌شون جذاب بشه، تا تعلیق رو قاتی داستان کنن. اما من مطمئنم #حامد_اسماعیلیون که نویسنده‌ی بزرگی هم هست و داستان‌هاش و کتاب‌هاش جذابه و قشنگ و دلنشین، با سقوط هواپیما و مرگ دختر و همسرش، لعنتی‌ترین تعلیقِ داستانی قاتی زندگیش شده، تعلیقی که اصلا قشنگ نیست، نه قشنگه نه داستان رو جذاب می‌‌کنه نه به دل می‌شینه. تسلیت، همین.

سانحه ی سقوط هواپیمای ایران-اوکرا
مساحت مـــربع = یـــک ضلع × خـــودش 
محیــط مـــربــــع = ۴ × یک ضلع 
مساحت مسـتطیـــــــل = طـول × عـرض 
محیط مستطیل = ٢ × (طول + عرض)
مساحت مثلث = ٢ ÷(قاعده × ارتــــــفاع ) 
محیط مثلث = مجموع سه ضلع
مساحت مثلث متساوی الاضلاع = ٢ ÷(قاعده × ارتفاع ) 
محیط مثلث متساوی الاضلاع = ٣ × یک ضلع 
مساحت مثلث متساوی الساقین = ٢ ÷(قاعده × ارتفاع ) 
محیط مثلث متساوی الساقین= مجموع سه ضلع 
مساحت مثلث قائم الزاویه = ٢÷(قاعده × ارتفاع ) 
محیط مثلث قائم الزاویه = مجمو
Artist: Nigel Good & Richard Caddocki | Music Name: Falling A Little | Genre: Progressive House | Released: 2014 | Nigel Good - Falling A Little

هنرمند: ریچارد کادوک و نایجل گود | نام موزیک: سقوط کوچک | سبک: پروگرسو هاس | تاریخ انتشار: 2014 | ملیت: کانادا
دانلود آهنگ (ریچارد کادوک و نایجل گود) Nigel Good & Richard Caddocki با نام (سقوط کوچک) Falling A Little
ادامه مطلب
سقوط
تعبیر خواب سقوط چیست؟
سقوط اغلب نماد یک “پرچم قرمز” در ضمیر ناخودآگاه شما است، و نشان می‌دهد که کنترل یکی از موقعیت‌های مهم زندگی‌تان را از دست داده‌اید.
این رویا فرصت مناسبی به شما می‌دهد که به یک رابطه‌ی شخصی یا مسئولیت کاری رسیدگی کنید، پیش از آن‌که خیلی دیر شود.
خواب سقوط یکی از رایج ترین خواب‌ها است و می‌توان آن را به هرچیزی که قابل سقوط یا پایین آمدن باشد مرتبط دانست: منابع مالی، سهام، موقعیت، روابط، ‌انتظارات و… شاید دیدگ
سینا درخشنده سقوط
دانلود آهنگ بسیار زیبای سینا درخشنده بنام سقوط
پخش آنلاین و لینک دانلود پرسرعت آهنگ سقوط با صدای سینا درخشنده
لینک مستقیم دانلود آهنگ ایرانی سقوط سینا درخشنده با بالاترین کیفیت
دانلود آهنگ جدید سینا درخشنده به نام سقوط
دانلود موزیک سینا درخشنده بنام سقوط با لینک مستقیم و پخش آنلاین
آهنگ ایرانی سینا درخشنده بنام سقوط
Sina Derakhshande Soghoot

دانلود با کیفیت 320
Download
دانلود با کیفیت 128
Download

امام باقر(علیه السلام):زمانی که قائم قیام کند, دشمنی آشکارتر ازفقها نداردواگرشمشیربه دستش نباشد, فقهافتوای قتل اورا میدهند.    بیان الایمه ج۳ص۹۹
امام باقر(علیه السلام):قائم به سوی کوفه رهسپار میشودودرآنجاشانزده هزار نفرازبتریه مجهزبه سلاح در برابراو می ایستند.آنان ازقاریان وفقهای دردین هستند, پیشانی های آنها ازعبادت بسیارپینه بسته وچهره های آنهابراثر شب زنده داری زرد شده است اما کاملا منافق هستند, همگی میگویند:ای فرزندفاطمه! برگرد ز
دلم میخواد ازدواج نکنم
اگ کردم بچه دار نشم
دوس دارم نسلم منقرض بشه
هیچی تو این زندگی ارزش ادامه دادن ندار
اشتباه پشت اشتباه
خطا پشت خطا
سیاهی پشت سیاهی
این اسمش زندگی نیس!
سقوط آزاده تو ی چاه تاریک و عمیق
ولی بی انتها!
هرچی عمیق تر تاریک تر
تلخ تر
از سقوط خسته شدم!
یکم استراحت نمیدی؟
مثلا ادم بره کما بیدار شه بیینه سالهاست خوابیده
مثلا ادم شب بخوابه صب پا نشه
تا مدتها پا نشه
مثلا زمان وایسه!
از صحنه بیایم بیرون
بشینیم کنار کاتب سرنوشت یه چای بخ
دلم میخواد ازدواج نکنم
اگ کردم بچه دار نشم
دوس دارم نسلم منقرض بشه
هیچی تو این زندگی ارزش ادامه دادن ندار
اشتباه پشت اشتباه
خطا پشت خطا
سیاهی پشت سیاهی
این اسمش زندگی نیس!
سقوط آزاده تو ی چاه تاریک و عمیق
ولی بی انتها!
هرچی عمیق تر تاریک تر
تلخ تر
از سقوط خسته شدم!
یکم استراحت نمیدی؟
مثلا ادم بره کما بیدار شه بیینه سالهاست خوابیده
مثلا ادم شب بخوابه صب پا نشه
تا مدتها پا نشه
مثلا زمان وایسه!
از صحنه بیایم بیرون
بشینیم کنار کاتب سرنوشت یه چای بخ
رییس مرکز تحقیقات سالمندی با تاکید بر اهمیت مساله و چالش سالمندی در کشور، به مهمترین و شایعترین علل سقوط در سالمند و راه‌های پیشگیری از وقوع آن اشاره کرد.
دکتر احمد دلبری در دومین نشست تخصصی سلامت سالمندی با موضوع "سقوط در سالمندان، پیامدها و راهکارها" که از سوی معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد، اظهار کرد: متاسفانه سالمندان در کشور ما حال خوبی ندارند و باید برای روبرو شدن با این معضل در آینده و رفاه حال و افزایش ک
به نام خالق قلم
مقدمه

این داستان جنبه ی سرگرمی دارد و هیچ کدام از رویداد ها و نام های موجود در داستان
حقیقی نمیباشد. داستان سقوط در مورد پسری شونزده ساله به نام دنیل است که در
کودکی اش پدرش را از دست داده؛ رژیمی که اکنون بر کشور آمریکا حکم فرما است،رژیم
هایِنت است. ولی مردم زیادی از آن ناراضی هستند؛و نکته ی جالب این است که دنیل
پدرش را در همین اعتراضات از دست داده است. اما دنیل تصمیم میگیرد که راه پدرش را
ادامه دهد اما........
امیدوارم از داستان
{هزار و یک نکته پیرامون امام زمان(عج) - شماره 27}

یاری اهل تقوا = یاری حضرت قائم

در مضمون برخی از اخبار آمده است که هرکس سعی و کوشش نماید تا سنت و عمل صالحی در بین بندگان جاری و ثابت بماند _ چه با مال باشد چه با فعل و زبان _ پس هر کس تا روز قیامت به آن سنت عمل کند به اندازه ثواب انجام دهنده ی آن عمل، به آن کسی که سعی در انجام شدن آن عمل کرده است، پاداش داده میشود.
پس کسیکه اهل تقوا و اهل نصرت امام عصر را یاری کند از انصار و یاران آن حضرت محسوب میشود. خ
از ۲۱ دی‌ماه که ستاد کل نیروهای مسلح ایران بیانیه داد و جمهوری اسلامی مسئولیت سقوط هواپیما با شلیک موشک سپاه را پذیرفت تا ۲۳ دی‌ماه که علی ربیعی، سخنگوی دولت درباره ماجرای سقوط گزارش داد، حداقل شش تناقض مهم در روایت‌های حکومت وجود دارد که سبب شده اطلاع‌رسانی سپاه و دولت درباره این پرونده به یک باتلاق جدید تبدیل شود:
ادامه مطلب
اگر در نظر بگیریم که فردی عاشق کوهنوردی باشد 
و بخواهد به کوهی فرضی صعود کند که  آنطرف قله اش دره باشد!
و مثل روز برایش روشن باشد که موقع سقوط مخش بر روی زمین پخش خواهد شد!
اما آنچنان عاشق کوه و مسیرِ رسیدن به قله باشد! 
که در همان ابتدایِ مسیر، با خود سنگ هایش را وا بکند و  بگوید اشکالی ندارد و در نهایت خواهم پرید و بعیارتی سقوط را بپذیرد!
پس وقتی به قله رسید حق ندارد که بلرزد و از سقوط خود شکایت کند! حق ندارد بغض کند!
فقط باید بپرد
بپرد
بپرد
بپرد
{وظایف منتظران - شماره 31}

بیزاری و تَنفُّر از دشمنان اهل بیت

امام صادق(ع) به نقل از پیامبر(ص) فرمودند: خوشا به حال کسیکه در حالی قائم از اهل بیتم را میبیند که قبل از قیامش به او اقتدا و از ایشان و امامان قبل از او پیروی کرده و از دشمنان اینان بسوی خدا بیزاری نموده باشد. این گروه رُفقای من و گرامی ترین امّتم نزد من اند.
(بحارالانوار ۷۲/۵۱ حدیث۱۵)

امام کاظم(ع) به یونس بن عبدالرحمان فرموده اند: خوشا به حال شیعیان ما؛ همانانی که در غیبت قائم ما به د

«ابوهاشم جعفری می گوید: در محضر امام جواد علیه السلام بودیم، صحبت از سفیانی شد و این جمله بازگو شد که: «امر سفیانی از حتمیات است»، به خدمت امام جواد علیه السلام گفتم: «آیا ممکن است در مورد یک امر حتمی نیز برای خدای تبارک و تعالی بدا حاصل شود؟ فرمود: آری. گفتم: می ترسیم در مورد قائم (علیه السلام) نیز برای خداوند بدا حاصل شود! فرمود:«القائم من المیعاد و الله لا یخلف المیعاد».«ظهور قائم (عجل الله فرجه) میعاد است (یعنی: خداوند توسط پیامبر اکرم صلی
رضا سراج: چرایی سقوط هواپیمای اوکراینی هواپیماهای تجاری و مسافربری از طریق مخابره دائمی سیگنال شناسایی به رادارهای فرودگاهی و سامانه‌های پدافندی خود را معرفی می‌کنند. این سیگنال‌ها از طریق دستگاهی به نام "ترانسپوندر" که در هواپیما نصب شده است به صورت دائمی مخابره می‌شود. خاموش شدن دستگاه "ترانسپوندر" هواپیما را به یک هدف غیر قابل تشخیص برای سامانه‌های پدافندی تبدیل می‌کند و احتمال اینکه سامانه‌های پدافندی آن را به عنوان هدف تشخیص دا
عنوان فایل : مرگ عبدالله و ضمانت حضور قائم
موضوع : علائم، بررسی تحلیلی روایات ظهور و مرگ عبدالله بن عبدالعزیز آل سعود 
گردآوری و تنظیم : صادق شکاری
تاریخ انتشار : 24 جُمادیَ الثّانی 1438، اصلاحیه: 15 محرم 1440
نوع فایل : pdf ، word
تعداد صفحات : 51 ، a4 
توضیحات بیشتر : 
ادامه مطلب
پیچ رولپلاک سنگ نما به منظور ایمن سازی سنگ نمای ساختمان و جلوگیری از خطر سقوط سنگ نما و خطرات جانی و مالی میشود.
بعضی افراد به دلیل اطمینان نسبت به مقاوم بودن نمای ساختمان به وسیله اسکوپ اقدام به پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان نمیکنند.
اما نمیدانند بعد از مدتها به دلیل بازدهی زمانی ملات و اسکوپ پشت سنگ دچار مشکل سقوط سنگ نما و بروز حوادث جانی و مالی میشوند. پس اگر سنگ نمای شما ایمن سازی نشده اند هر چه سریع تر اقدام به انجام آن کنید.

به گزارش دورتموند ایران ، آکسل ویتسل بازیکن تیم فوتبال دورتموند چهار بازی آخر تیمش در سال 2019 را به دلیل مصدومیتی که برایش پیش آمد از دست داد. اما ویتسل در جریان تمرین تیمش مصدوم نشده است، و مصدومیت او در خانه اش رخ داده است.قضیه از این قرار است که در طبقه بالای منزل ویتسل نرده هایی برای جلوگیری سقوط فرزندانش وجود دارد که این نرده ها قفل نشده بودند. آکسل ویتسل اما بی خبر از همه جا به این نرده ها تکیه می دهد و با صورت از پله ها به پایین سقوط می کند
مخالفت #باهنر با بازگشت ادیانی/ آبروی اصولگرایان با #نیامدن_ادیانی حفظ می شود ؟:100:خبرهای
درگوشی حکایت از مخالفت جدی باهنر با بازگشت سید علی ادیانی راد به حوزه
قائم شهر با توجه به مخالفت های جدی با او در سطح منطقه دارد. بر اساس
این خبر محمد رضا باهنر که یکی از چهره هاییست که لیست اصولگرایان کشور
توسط او بسته می شود با استناد به نظرسنجی ها و رای به عدم اقبال عمومی
نسبت به ادیانی به او توصیه #آمرانه کرده که به سمت گندم قائم شهر نرود و استراحت کن

سقوط دیوار برلین
با بهبود تدریجی مناسبات میان شرق و غرب در اواخر دهه ۱۹۸۰ میلادی زمینهٔ فروپاشی و سقوط دیوار برلین فراهم شد. در سال ۱۹۸۹ حکومت کمونیستی شوروی تصمیم گرفت دموکراسی‌سازی را به‌عنوان یک اصل در کشورهای اروپایی شرقی تحت نفوذ خود دنبال کند. اما در این میان اتفاقی افتاد که روند رو به پایان دولت آلمان شرقی را آغاز کرد. دولت کمونیستی مجارستان درهای خود را بر روی غرب گشود. در بیست و سوم اوت ۱۹۸۹، مرزهای بین مجارستان و اتریش باز شد. از
بلک فرایدی یا جمعه سیاه چیست
جمعه‌ سیاه یا بلک فرایدی نام حراجی فردای روز شکرگزاری است. دلیل نام‌گذاری این روز به جمعه‌ سیاه، ترافیک و جمعیت بالای ایجادشده از مردمی است که برای خریدهای ارزان‌قیمت به فروشگاه‌ها هجوم آورده‌اند. اولین بار دپارتمان پلیس فیلادلفیا از عبارت جمعه‌ی سیاه برای توصیف هرج‌ومرج و هجوم توأم با خشونت مردم در مرکز شهر استفاده کرد.
فروشندگان علاقه‌ای به نام «جمعه‌ی سیاه» نداشتند، چراکه از صفت «سیاه» غالباً برای ت
درود به همراهان عزیز،عمل امروز مربوط به جوان25ساله که از پشت بام سقوط کردن و استخوان تیبیا شکستگی باز  داشت که با تکنیک الیزاروف درمان شد.آدرس مطب تهرانسر بلوار اصلی مجتمع سهند طبقه4 واحد 410تلفنهای تماس 09382624034 و 02144563178وبسایت Www.baharteb.blog.ir#اصلاح_دفورمیتی #اصلاح_کوتاهی_اندامها #افزایشقد #اصلاح_کوتاهی #زخم_گلوله #گرافت_پوستی #الیزاروف #شکستگی_استخوانها #شکستگی_فمور #تیبیا #تصادف_ناجور #اکسترنال #فیکساتور #ارتوپد #جراح #آسیب_ورزشی #عفونت #شکستگی_دست
اصلا خدا از آدم های قالبی خشکه مقدس یک بعدی بدش می آید....اگر نه چرافرشته های مطیع و پاکش را که همگی از آغاز خلقت شان یا در حال رکوعند یا در حال سجود...به پای آدم خطاکار خون ریز می افکند...علی چرا چهار هزار خر مقدس حافظ قرآن و شب زنده دار صائم الدهر قائم الیل را در نهروان به زیر شمشیر مردانه اش می گیرد؟
{هزار و یک نکته پیرامون امام زمان(عج) - شماره 30}

امامِ همیشه جوان

اباصلت هروی از امام رضا(ع) پرسید: قائم شما هنگامی که خروج می کند چه علاماتی دارد؟ حضرت فرمودند:
نشانه اش این است که در سن پیری است ولی ظاهر و چهره اش جوان است، به گونه ای که بیننده می پندارد چهل ساله یا کمتر است. و یکی دیگر از علامات او این است که با گذشت شب و روز پیر نمیشود تا آن که اجلش فرا رسد.*۱
امام صادق(ع) فرمودند : اگر قائم قیام کند مردم او را انکار می کنند، زیرا او به صورت جوان

دانلود رایگان کتاب سقوط یک بهشت pdf ترجمه
معرفی کتاب:(سقوط یک بهشت)(واپسین روزهای سلطنت پهلوی)The Fall of Heavenنسخه فارسی کتاب The Fall of Heaven -سقوط یک بهشت-، کتابی است که نوشته یک تاریخ شناس برجسته آمریکایی Andrew Scott Cooper می باشد و مدتی قبل در ایالات متحده آمریکا منتشر شد.(سقوط یک بهشت)در این کتاب خواندنی، مؤلف برای نخستین بار در...
دریافت فایل
{تمثیلات و مثال های مهدوی - شماره 32}

هواپیما

فلزی که در هواپیما به کار رفته با فلزی که در ماشین به کار می رود، بسیار متفاوت است. هواپیما باید از فلزی ساخته شود که بسیار مقاوم باشد. اگر از همان فلزی که در ماشین استفاده می کنند، در هواپیما به کار ببرند، بسیار خطرناک است.
بسیار اتفاق افتاده ماشین در حال حرکت خراب میشود و مسافران پیاده میشوند و عیبش را برطرف میکنند ولی هواپیما به خاطر اینکه در معرض سقوط قرار نگیرد از فلزات و قطعات مطمئنی ساخته م
گوگل، امپراطوری خود را روی پایه‌های تبلیغات استوار کرده است و شاید با ازبین‌رفتن صنعت تبلیغات دیجیتال شاهد سقوط آن باشیم.
گوگل از زمان تأسیس در سال ۱۹۹۸، یکی از نیروهای محرکه‌ی مهم در دنیای
فناوری بوده است. غول موتور جست‌و‌جو، سهم اصلی درآمد خود را در وضعیتی از
تبلیغات به‌دست آورد که مصرف‌کننده‌ها از تبلیغات متنفر هستند. این مدل
درآمدی یعنی گوگل در مسیری به سمت نوآوری قرار نداشته و شاید فرصت‌های
زیاده هم از دست داده است. البته آن‌
خبر درگذشت جمعی از هموطنان  در حادثه تلخ  و ناگوار سقوط
هواپیمای مسافربری تهران- کی‌یف، موجب تاثر و تالم فراوان شد. 
این ضایعه را خدمت ملت شریف ایران تسلیت عرض می‎نمائیم.
و از پروردگار متعال برای جان باختگان این حادثه علو درجات و
برای بازماندگان، صبر و شکیبایی مسئلت داریم».
تیم ملی فوتبال ایران در شرایطی در آخرین رنکینگ اعلام شده از سوی فدراسیون جهانی فوتبال در رتبه بیستم جهان قرار داشت، به دلیل اینکه در دوره جدید فیفا برای اعلام رنکینگ دیداری را برگزار نکرده با 1518 امتیاز و با سه پله سقوط در رده 23 جهان قرار خواهد گرفت.
در این رده‌بندی جدید تیم‌های‌ملی آمریکا، پرو و سنگال با صعود در این جدول بالاتر از ایران قرار گرفته و باعث سقوط تیم‌ملی کشورمان شده‌اند.
به نام خدای مهدی عج

امام صادق (ع):«دانش، 27 است و همه آن چه پیامبران آورده‌اند، تنها دو حرف از آن است و مردم تا کنون جز با آن دو حرف با حرف‌های دیگر آشنایی ندارند. هنگامی که قائم عجل‌اللّه‌تعالی‌فرجه‌الشریف قیام کند، بیست و پنج حرف دیگر را بیرون می‌آورد و بین مردم نشر و گسترش دهد و آن دو حرف را نیز ضمیمه کند و مجموع بیست و هفت حرف را میان مردم گسترش می‌دهد».منبع: (بحار الانوار، ج52، ص336)و انه لیبلغ سلطانه المشرق والمغرب و تظهر له الکنوز لا یب
معرفی فیلم مستند به مناسب سالروز سقوط هواپیمای حامل جمعی از فرماندهان دفاع مقدس
مستند : معمای C130
کارگردان : سید مهدی دزفولی
غروب هفتم مهرماه ۱۳۶۰ هواپیمایی نظامی با مسافرانی سرشناس در اطراف تهران سقوط کرد. اگرچه به دلیل اهمیت برخی از مسافران این پرواز، تا چند روز اخبار آن در رسانه های کشور منتشر می شد و مقامات مسئول درباره شهادت آن جمع ابراز تاسف می کردند، اما حقیقت این بود که این فاجعه، بسیاری از معادلات سیاسی و نظامی کشور را تغییر داد. سقو
#حدیث_مهدوی
امام جواد(ع)

«ابوهاشم جعفری می گوید: در محضر امام جواد علیه السلام بودیم، صحبت از سفیانی شد و این جمله بازگو شد که: «امر سفیانی از حتمیات است»، به خدمت امام جواد علیه السلام گفتم: «آیا ممکن است در مورد یک امر حتمی نیز برای خدای تبارک و تعالی بدا حاصل شود؟ فرمود: آری. گفتم: می ترسیم در مورد قائم (علیه السلام) نیز برای خداوند بدا حاصل شود! فرمود:«القائم من المیعاد و الله لا یخلف المیعاد».«ظهور قائم (عجل الله فرجه) میعاد است (یعنی: خداوند
به نام خدای شنهای طبس

مرور اخبار دلچسب اینروزهامسئول
عملیات‌ سیا علیه ایران، عراق و افغانستان(مایکل دی آندرا( آیت الله مایک)
قاتل سردار شهید حاج قاسم سلیمانی ) در هواپیمای ساقط شده آمریکا کشته شد.سقوط هواپیمای آمریکا در عراقخبر حمله موشکی به آرامکوِ عربستاننابودی دو جنگنده آمریکا در افغانستانآزادی خان طومانتصمیم ترامپ بر خروج بخشی از نیروهایش از عراقاعتراف پنتاگون به مجروحیت ۵۰ آمریکایی درحمله موشکی سپاهآتش
گرفتن کشتی امارات سقوط
عوامل ایمن بودن بالابرها به شرح زیر می باشد:
شما اگر هنوز در مورد قدم گذاشتن به درون بالابر یا آسانسورها نگران هستید، ما در اینجا چند ویژگی ایمنی مکانیکی که در این دستگاه  وجود دارد و  باعث اطمینان خاطر و راحتی شما می شو د را معرفی کرده ایم 
کابل های فولادی
کابل های فولادی که آسانسور را بالا نگه می دارند، از عوامل استحکام کابین به حساب می آید. حتی اگر یکی از کابلها پاره شود، همچنان قادر به نگه داشتن وزن سنگین تر از کل آسانسور می باشد. از لحاظ ت
حضرت علی (علیه السلام) می فرمایند:
یُسْتَدَلُّ عَلَی اِدبارِ الدُّوَلِ بِاَربَعٍ:
یعنی اگر انسان خواست ببیند نظامی (حکومتی) می ماند یا سقوط می کند، چهار معیار را باید بررسی کند.
این چهار چیز در نظامی(حکومتی) وجود داشت آن نظام سقوط می کند و اگر نبود برای همیشه می ماند .
تَضییعِ الاُصولِ :  ضایع کردن اصول ارزشی و اخلاقی یعنی؛ (مسایل کلیدی و مهم)
والتمسک بالفروع : سرگرم شدن به فروع (امور درجه دو و کم اهمیت)
و تقدیم الأرذال: به کار گماردن آدم‌های پ
سر می خورند واژه ها و روح همین گوشه و کنار، هی بالا و پایین می شود؛ تاریک، روشن،دور، نزدیک. کلمات در ذهن، در کنار هم حرکت می کنند. یکی از دیگری پیشی می گیرد و گاه از آن عقب می ماند. در هم تنیده می شوند و یکدیگر را به بازی می گیرند مثل برگ های بید مجنون در یک عصر گرم و خسته.
کلمات می دوند و می دوند تا به گلو می رسند و درست همان جا، همان لحظه که باید ادا شوند، یک دست محکم انگار بر روی لب ها فشار می آورد. لب ها کمی به درون حرکت می کنند و کلمات را با فشاری
دانلود فیلم Angel Has Fallen 2019
دانلود فیلم سقوط فرشته ۲۰۱۹ کیفیت عالی ۱۰۸۰p
دانلود نسخه کم حجم راز جنایت Angel Has Fallen 2019
لینک دانلود ۲۳ اگوست ۲۰۱۹
مطابق با قوانین جمهوری اسلامی

موضوع فیلم : مامور سرویس مخفی ، مایک بانینگ ، به دلیل تلاش برای ترور رئیس جمهور قاب بندی شده است و باید از آژانس خود و FBI دوری کند زیرا تلاش می کند تهدید واقعی را کشف کند.
ادامه مطلب
رساله «نهج الولایة»، تالیف استاد علامه حسن زاده آملی ، به زبان فارسی و در موضوع بررسی مستند در شناخت امام زمان علیه‌السّلام است
توجه داشته باشید این کتاب به شکل فایل ورد(word) عرضه میگردد و تایپی میباشد و قابلیت ویرایش و تغییرات و چاپ را دارد
استاد حسن زاده، در ابتدای رساله، لزوم دو نوع بحث را بر وجوب وجود حجة قائم، گوش زد می‌کنند:الف.
بحثی کلی که عبارت است از اقامه براهینی عقلی بر وجوب وجود حجتی قائم به
طور دائم و امتناع خلو عالم امکان از وج

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها